Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Elephe dione

Můžu se zeptat jestli je nějaký větší viditelný rozdíl mezi Elephe Dione a Elaphe Bimaculata mě se zdají rozdíly pouze ve zbarvení? je možnost je chovat v jednom teráriu? nebo dokonce rozmnožovat? moch bych chtěl nějakou zajímavější formu E. bimaculata :) děkuji

Ono tady bude otázkou, zda to křížení neprobíhalo už xx let nevědomě v našich teráriích...potom může být obecně říct, co to je, velmi problematické...zvlášť podle zbarvení. Navíc ten rozsah retních štítků se taky dost liší, viděl jsem už asi 3 varianty (včetně té od cejny) a někdy se ten rozsah i překrývá...inkubace by mohla být průkaznější...