Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co do velkého akvária?

Zdravím vás,

ráda bych si do akvária pořídila něco jiného než rybičky. Akvárium má d-150, v-60, š-50.
Vršek bych nechala předělat popřípadě na pletivo či co bude potřeba. Zářivky a žárovky zajistím - nejsem úplný začátečník a vím co a jak pro teraristiku.

Prosím vás o odpověď, jakému živočichu by se tam dařilo. Napadají mě zatím želvičky a krabíci. I když nejraději bych si tam dala nějakého ještěra/ještěrku, ale na jiné diskuzi mi bylo sděleno, že to pro ně není ideální(špatné odvětrávání atd.)

Děkuji

PS. omlouvám se za nekvalitní foto a ještě s pejskem, ale jsem zatím v cizině a nemám lepší.

Jelikož mám trochu zamrzlý internet, tak se nemůžu podívat na wiki (trvá to strašně dlouho), jaký je v nich rozdíl.
Ale ten "náš" je hnědý a okřídlený. A opravdu měl tak 6 cm snad i víc. Je docela srandovní pocit, když je v noci slyšet velká rána, jak narazí při letu do zdi. Oni tedy spíše tak poletují, ale i tak se člověk lekne :-)

Škoda, že ho nemám vyfoceného. Zato jsem si fotila všechno nezvyklého. Stonožky, velké pavouky, kraby, mini štíry, mega můry, gekončíky kteří nás navštevují snad každý večer a asi nejdivnější co jsme měli u záchodu je mnou nazvaná - mnohonožka dlouhá 8cm :-)

V příloze foto mnohonožky :-)