Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rozela tyran!

Vim ze to sem nepatri,ale je tu dost lidi a zkusim stesti,mam volieru s andulama,par nadhernaku a par rozel,jde oto,ze rozelak se proste zamilovat do nadhernacky/papousek nadherny/ a pari se sni o stoset!jeho druzka-rozelacka to nese tezce a zacala si skubat peri a on ji zacal i napadat!v podstate napada celo volieru a s nadhernackou jede jak o zavod,pari se a krmi se...nerozumim tomu,nadhernak je taky uz dospeli a snazil se. Ni dost ale na se taky rozhodla ze da prednost rozelakovi...toto ji vysvetlete,co to ma znamenat? A reseni?nejspis ho dat pryc?

Dobrý den,je to vržedná kombinace.Nejlépe je dát penanty do jiné voliery,a samci prostříhnout brka na křídle.Nebude rychle létat,a nedojde ke zranění nebo usmrcení samice.Peří doroste.Samec v toku muže jít po všem co létá nebo leze na dně.Hlavně mladí a nabušení testosteronem,věkem agrese klesá.:-):-)