Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velikost terária pro cca. 15 Trnorepů Afrických (uromastyx acanthinura)

Dobrý den.
Chci se zeptat já dostanu vajíčka trnorepů afrických, ještě nevím kolik jich bude píše se že trnorep africký má 15-25Vajíček. tako počítám něco mezi tim. A pro ty všechny trnorepy chci postavit terárium , ale nevím jaký rozměr.
Chci aby to terárium bylo tak velké aby tam mohli být i v dospělostí počítám tak cca. 300x100x100cm.
Předem děkuji za reakci. :-)

loading...

tak u Uroušů se často nesnáší ani víc samic, jak už tu bylo psáno...hlavně v době okolo páření jsou to megery rvavé. Co se týče mláďat, tak ta se dají chovat pohromadě taky jen krátce po vylíhnutí, dřív nebo později se začnou řezat bez ohledu na pohlaví. Takže než mít 1 velkou ubikaci je lepší udělat víc malých a mláďata rozdělit po skupinkách, které se nemydlí a počítat s tím, že některá mláďata možná budou muset být i sama.