Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Furcifer pardalis - svlek a složení stravy

Tak je to už měsíc a půl a ještě se nám nesvlékl... :/ (předchozí příspěvek před 14 dny zde: http://tera.poradna.net/q/view/305115-furcifer-par dalis-svlek?page=r305348#r305348)

A další je, že se mu moc nechce žrát cvrčky. Moučňáky jo, těch by sežral x za den, ale cvrčci okolo něj lezou a nic... Nevadí to, že žere tolik moučňáků? Sní jich tak 10 za týden možná více.

Nejí cvrčky, protožes ho zmlsal moučňákama, to je celkem normální. Neměl jsi bejt měkkej a vůbec mu je kdy dávat. Dej mu dva dny hladovku, to i mládě zvládne, a pak zkus třeba jinou velikost cvrčků.
A na pozorování svleků už se vykašli.