Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Korálovka kalifornská (Lampropeltis getulus californiae)

Zdravím.

Mám doma 10ti měsíční Korálovku Kalifornskou(lampropeltis getulus californiae), chovatel mi ji prodal po 3tím svleku s tím, že je rozkrmená a přijímá jak živou tak mrtvou stravu, což se i potvrdilo, hádě bez problému přijímá živá i mrtvá holátka :-) Chtěl bych se zeptat od jaké velikosti hada přejít z holátek na skákavky? Má Korálovka má asi 40cm a je stará těch 10ěsíců. Ještě by mě zajímalo jak často takovéhoto hada krmit? Zatím jsem krmil jednou týdně(o víkendu) 1 holátkem(jak hádě rostlo, tak sem kupoval i větší holátka).

Předem děkuji za reakce. :-)
[mod]Změna předmětu, původně: Korálovka Kalifornská (Lampropeltis Getulus Californiae) (cejna)[/mod]

No jak jsem psal výše, má asi 40cm, ale přijde mi "úzká" :-D Ale zase vím, že hadi jsou "nafukovací", když měl 15cm tak sem taky nevěřil, že do sebe narve holátko, a šlo to :-) No tak mám v mražáku ještě 3 holátka, tak skrmím a asi zkusím tu skákavku :-) Ještě jednou děkuji za radu. :-)