Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Žárovky

Dobrý den, zařídila jsem si nové terárko a zapla žárovky (UVB 13W, normální žárovka 150W)a okamžitě se teplota blížila ke 40C, je možné že je to tím že terárko je nově zařízené a za chvíli se srovná že se musí vypálit? A nebo jedna žárovka moc hřeje?

nic se nevypaluje, jen žárovka moc hřeje zkus sem přidat foto jaké máš větrání to ti taky trochu ubere, ale ne moc spíš bych zkusil nižší watáž a pro jaké zvíře to máš?