Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rieppeleon brevicaudatus

Zdravím ! už mi dochází trpělivost projel jsem celý internej snad třikrát dokola a nenarazil jsem ani na jednoho člověka který by mi zrovna teď prodal odchovance těchto prcků ... takže týmto se ptám KDO CHOVÁ Rieppeleon Brevicaudatus ? DĚKUJI za každý ohlas !
Změna předmětu, původně: Rieppeleon Brevicaudatus (Radar14)

Na burze v Holešovicích bejvaj vcelku pravidelně importy. Na týhle by měly být stopro.. Odchovy se daj sehnat od Němců (teď bude burza v Hammu), ale předpokládám, že to bude pro tebe asi trochu mimo.
S rampíkama je to jak kdy. Jednou se toho vyrojí fůra a pak zas věčnost neni nic. Navíc spousta chovatelů se na to prostě vyprdla. Lidi dávaj přednost levnějším zvířatům z importu, než aby si koupili jednou tak drahý z odchovu, takže kdo by se s tim páral ;-)

Rampíci z importu (a jiná zvířata samozřejmě taky) jsou vždycky trochu loterie, můžou bejt naprosto v pořádku, klást vajíčka a prospívat, nebo ti z nich taky polezou nějaký pěkný brebérie...a nebo taky ne...případně se na nich ten import podepíše tak, že ti za nějakej čas odejdou. Určitě je lepší podpořit chovatele, než importéra, ale když nejsou odchovy nějak normálně k sehnání, tak zrovna rampíky bych se z importu vzít nebála. Hlavní je nechávat si pak ty mláďata, abych měla jistotu, že mi zůstane nějakej kvalitní chovnej materiál.

S ním už jsem si psal, chovný pár mu nedavno odešel a má jenom jednoho potomka samečka já bych však chtěl 1,2-1,3... psal že se zeptá známého ale zatím neodepsal už jsou to 4 dny od konverzace

U importéra mám tušení 600,- za trio. Odchovy se pohybujou okolo 400,- za kus. Viděla jsem i odchovovýho rampíka za 800,-, ale to se chovatel nejspíš upsal :) ...a nebo jsem slepoň a někde tam byl v krabičce schovanej ještě druhej :)

No tak v Holeškách na burze to bývá Rakušák Michael Bauer...ale to vám asi nic neřekne. Nicméně na týhle burze budou rampíci snad určitě, pokud je všechny nerozprodal teď v Hammu, nedavno jsme mu jich pomáhali vybalit bednu, když přiletěli...a měl jich tam hafo, tak snad vyzbylo i na Pražáky :-)