Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rieppeleon brevicaudatus

Zdravím ! už mi dochází trpělivost projel jsem celý internej snad třikrát dokola a nenarazil jsem ani na jednoho člověka který by mi zrovna teď prodal odchovance těchto prcků ... takže týmto se ptám KDO CHOVÁ Rieppeleon Brevicaudatus ? DĚKUJI za každý ohlas !
Změna předmětu, původně: Rieppeleon Brevicaudatus (Radar14)

S ním už jsem si psal, chovný pár mu nedavno odešel a má jenom jednoho potomka samečka já bych však chtěl 1,2-1,3... psal že se zeptá známého ale zatím neodepsal už jsou to 4 dny od konverzace

U importéra mám tušení 600,- za trio. Odchovy se pohybujou okolo 400,- za kus. Viděla jsem i odchovovýho rampíka za 800,-, ale to se chovatel nejspíš upsal :) ...a nebo jsem slepoň a někde tam byl v krabičce schovanej ještě druhej :)

No tak v Holeškách na burze to bývá Rakušák Michael Bauer...ale to vám asi nic neřekne. Nicméně na týhle burze budou rampíci snad určitě, pokud je všechny nerozprodal teď v Hammu, nedavno jsme mu jich pomáhali vybalit bednu, když přiletěli...a měl jich tam hafo, tak snad vyzbylo i na Pražáky :-)