Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přeprava leguána

Zdravím, chtěla jsem Vás poprosit o radu.
Mám leguána stareho dva roky,a měří cca 120cm.
Chci se zeptat, jak s nimi cestujete?Musíme odjet na chatu, a vzala bych ho sebou,ale nemám tam pro něj žadnou venkovní volieru.Chtěla jsem poprosit jestli nemáte nějake napady na rychle,a levné zhotovení voliery,Popř. foto těch vašich.
Děkují za odpovědi :)

pokud na tu chatu jedeš jen na víkend nebo kratší dobu, tak leguána rozhodně nech doma a nikam ho ssebou nevoz.

venkovní voliéra pro něj by měla význam, kdybys na té chatě byla celé léto. JInak samozřejmě zhotovit ji není zas takový problém - stačí udělat dřevěnou kostru, potáhnout ji chovatelským pletivem a dovnitř dát dostatek větví a lavor s vodou. + asi tak čtvrtinu voliéry zakrýt třeba deskou, aby v ní byl i stín.

No, je zvyklý,že dostava 4x-5x denně čerstvé žrádlo,pokud uz to není čerstvé,nesežere to(trošku ho mám rozmazleného) :D
A také si myslím, že toho sežere strašně moc na to že má dva roky a 120cm :D
Ale nevím,jestli se dá listím a zeleninou,obas ovocem překrmit :D

No, je zvyklý,že dostava 4x-5x denně čerstvé žrádlo,pokud uz to není čerstvé,nesežere to(trošku ho mám rozmazleného) :D
A také si myslím, že toho sežere strašně moc na to že má dva roky a 120cm :D
Ale nevím,jestli se dá listím a zeleninou,obas ovocem překrmit :D

My ted odjizdeli v utery a v patek se vraceli a v pohode to sam zvladl...proste v utery dostal vic nez obvykle coz mu urco vydrzelo do stredy, ve ct nic a v patek jsme byli doma... podle me ho krmit 4x denne je nesmysl. vsak on kdyz bude mit hlad tak si vezme i lehce uvadlou travu...