Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přeprava leguána

Zdravím, chtěla jsem Vás poprosit o radu.
Mám leguána stareho dva roky,a měří cca 120cm.
Chci se zeptat, jak s nimi cestujete?Musíme odjet na chatu, a vzala bych ho sebou,ale nemám tam pro něj žadnou venkovní volieru.Chtěla jsem poprosit jestli nemáte nějake napady na rychle,a levné zhotovení voliery,Popř. foto těch vašich.
Děkují za odpovědi :)

My ted odjizdeli v utery a v patek se vraceli a v pohode to sam zvladl...proste v utery dostal vic nez obvykle coz mu urco vydrzelo do stredy, ve ct nic a v patek jsme byli doma... podle me ho krmit 4x denne je nesmysl. vsak on kdyz bude mit hlad tak si vezme i lehce uvadlou travu...