Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Snad poslední dotaz.

Ahoj, položím zde pár posledních otázek :)
1. Jde u Chameleona Pardálího jistě uřcit pohlaví u mláděte?
2. Byla bych ráda kdyby se někdo našel kdo mi poradí jaký a jak dávat vitamíny a jaké osvětlení :) budu mu fakt vděčná
A to je vše. Prosím nepište sem najdi si to na google :) radši bych radu od chovatele co už něco ví, na googlu si to umím vyhledat sama.
Děkuji za trpělivost a za radu, snad je toto můj poslední příspěvek. Už budu vědět co a jak a příště sem budu psát jen při problémech, které snad nikdy nebudou ;)

loading...

1. Jde
2. 1x tydne reptivit , 5 x tydne vapnik ( u mladat) u dospelcu 1x tydne reptivit a 3 x tydne vapnik

a nepoustej se do zbesileho otevirani novych otazek... ve vsem co te napadne pokracuj tady nebo v te predesle..

edit: zde kolega Jaffata držíc se velrybýho pyje cestou do Austrálie sepsal moudra o chovu chameleona jemenskeho chameleon-jemensky ... kdyz se budes podle toho ridit u pardala tak niz nezkazis... (budes muset nastavit nižší teplotu a kazdy den pit) (ne 3x denne!!!!!)