Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem gekoncik nocni terarium

Dobrý den, chci se zeptat jak by obstálo skl. terárium o velikosti 55x40x40 pro skupinku 1,3. Na pozadí jsou přilepené dvě kamenné poličky. Klidně můžu dodat i foto.

Děkuji všem za odpovědi.

Gekoncici mají radi tu stenu fakt členitou, je to pro ne prirozene se schovávat a prolézat v ruznych dirach a vyklenkach. Když vidim ty terarka, jak je na hladkem skle nalepene par pidi plošinek, na kterých se tak tak udrzi, tak je me jich docela lito. Takhle si predstavuju perfektni terarko pro gekonciky, kde si troufam rict, ze se mají skoro jako v te prirode a urcite nestradaji..
watch