Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hroznýš si máchá potravu

Ahoj, dneska jsem krmila hady a samice Hroznýše královského si opět hodila potkana do vody a až pak ho sežrala, nemám ji dlouho, tohle je třetí krmení co u mě dostala a udělala to u každého potkana.Nijak to neřeším, ale přijde mi to zvláštní, setkal jste se s tím u hada někdo?

nemyslím si, že by to dělala vědomě. Když jí dáš tu misku dál, tak si je asi máchat přestane. Jestli byla předtím krmená myšmi, tak s větší kořistí asi víc cvičí, ale to je celé...jinak máš samože pravdu, subadult hroznu netřeba krmit myšmi.