Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Určení pohlaví

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli určotávní pohlaví zvěrolékařem nějak agamu neovlivní v chování. Jestli se nebude pak bát lidí popřípadě jestli jsou i nějaká další rizika. Děkuji

loading...

O jakou agamu (tedy druh) se jedná a jak je stará? Ono by bylo možná jednodušší sem vložit fotku zvířete, než ho nosit k veterináři, páč polovina veterinářů u nich pohlaví stejně nepozná.

trochu ty fotky uprav...jsou tak šíleně velké, že mi to ukazuje akorát kousek tvý ruky, nebo co to je a když si to zmenšim, tak kus agamího břicha. Ale to co potřebuju vidět rozhodně ne...navíc teda by to chtělo spíš fotku hlavičky ze strany, než podvozku. Jak je to zvíře staré? Jinak u hodně malých mláďat se to podle fotek určije blbě, to je spíš odhad..