Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Python regius - agresivita?

Dobrý den,
mám takový dotaz, naše regína se chová často velmi agresivně, do rukou brát nejde ani pokud je to nutné (čištění terária), když někdo projde kolem terária tak útočí i proti sklu, krmená je dostatečně aby měla hlad, každý týden 2-4 myši ( regíně je 1 rok), nevíte čím by to mohlo být? Terárium je 160x80x60, teploty 25 až 35.. v noci nižší kolem 20

rika se o guttatach,ze sou klidne a v urcite slova smyslu benevolentni..ma guttka je neco podobneho,jak tvoje regina..sice neutoci pres sklo,ale jakmile pozna,ze jdu s ni manipulovat,tak okamzite zacne "chrestit" koncem ocasu o substrat,ve vterine je v ukrytu,ikdyz je na druhe strane terarka..kdyz pozna,ze ji du krmit,tak jeste sem poradne neotevrel dvirka a uz strili vsude okolo..
ale coz,had neni savec,takze ji beru jen v nutnych pripadech,napr.cisteni teraria..