Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Terárium-vetrání

Dobrý den,chtěla bych se zeptat na nazor. Mám terárium 80x45x50 a vetrání je pouze nahoře (9cm pres sirku),mám proto obavy aby správně cirkuloval vzduch. V teráriu by měli být chováni 1.1 R.ciliatus.

Pokud chcete cirkulaci vzduchu pomoct, stačí vyrobit rámeček vyplněný pletivem o výšce shodné jako je výška skla v šoupačkách o šířce dejme tomu 5-10cm a tento rámeček zavřít mezi jedny šoupačky a boční stěnu terária. Abych se vyjádřil polopaticky, jako by jste nechali šoupačky otevřené 5-10cm, ale mezera bude vyplněná rámečkem s pletivem.