Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Uskladnění mražených potkanů v souladu s "pravidly" pokojného soužití s ženou :)

Hezký den,

jak už z nadpisu vyplývá, žena je citlivější povahy v otázce sdílení společného prostoru (potkanů a mražených potravin) než já;)

Jaké jsou Vaše zkušenosti s přechováváním mražených hlodavců pro Vaše hady v jednom mrazáku spolu s ostatními potravinami?

Máte na ně nějaké speciální boxy? A hrozí reálně nějaká kontaminace ostatních potravin pro "lidi";)?

Děkuji za rady
[mod]Změna předmětu, původně: Uskladnění mražených potkánů v souladu s "pravidly" pokojného soužití s ženou :) (cejna)[/mod]

partnerce vyřiď, že maso jako maso a krmné myši nebo potkani jsou z hygienického hlediska skorem menší zlo než kuřecí a vepřové maso ze zvířat, která prožila svůj krátký život ve velkochovu na vlastních výkalech. Myši a potkani jsou čistotní tvorové a vesměs se chovají v mnohem hygieničtějším prostředí, než hospodářská zvířata chovaná na maso ;-)