Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem neustále zalezlé mládě hroznýše

Ahoj lidi, je normální, aby bylo mládě (narozené v červnu) po přivezení od chovatele do nového terária pořád zalezlé v úkrytu? Je to 16 dní, co jí mám doma a za celou tu dobu neopustila úkryt, jen tak na půl těla, když zjišťuje, jestli náhodou nejde okolo myš. Spát chodím celkem pozdě v noci, takže vidím, že ani přes noc nešmejdí, možná k ránu, kdo ví, ale pochybuju, substrát je nerozválený. Žere bez problémů, ale prostě se vůbec nehýbe. Je to normální?
Předem díky.

Díky za odpověď. Já si právě říkal, že určitě bude pár dní nesvá, dá-li se to tak o hadovi říct, ale po těch 16 dnech mi to už právě zas tak normální nepřišlo. Každopádně jí nechávám být, netahám jí, nechávám jí, ať si je zalezlá. Trochu mě mrzí, že jí vůbec nevidim, ale když jí to tak vyhovuje... Jen aby v tom úkrytu nezapustila kořeny :)