Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plastová terária

Dobrý den.
Někde na netu jsem před časem viděl plastová terária myslím že byly idaální na chov hroznýšů.
Snad je dělal i někdo z Polska.
Teď nemůžu to nikde nemůžu nikde najít, můžete mi nějak pomoct a poslat třeba odkaz ?
Děkuji..
V

Zdravím ,tak jsem si včera hrál a toto je výsledek. Je to extrudovaný polystyren - Isover 30mm. Poloviny je lepená Mamutem a druhá je vrutama 6,3x60. Desky sem řezal lámacím nožíkem,docela to šlo ale už sem koukal na výrobu řezačky odporovým drátem. Musím teda říct že to drží parádně,asi bych použil jiné lepidlo a lepidlo+vruty najednou,kvůli pevnosti spojů.
Náklady - 90kč polystyren 1m2
13kč vruty a trochu toho lepidla.