Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Šoupací dvířka nebo dvířka na panty?

Dobrý den
Jak už někdo možná ví tak zakládám terárium pro Rhacodactylus ciliatus. A jaké je lepší zavírání terária? Šoupací nebo otevírací na panty? Má to nějaký hlubší význam nebo je to jen o vkusu chovatele? Dále bych se zeptal když už jsem založil toto vlákno, jako pozadí jsem vzhledem k údržbě použil lino, není to nějak závadné?

Lze použít i lepidlo mamut, lepil jsem s ním na strop skleněného terária závěs na světlo a drží jak přibitý + je tam velké teplo a nemá to na nic vliv-nehledě na to že se přes světlo sem tam přejela odrostlejší murinuska..a drží..