Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem způsob zavěšení světel u želvího stolu

Zdravím,

Máte někdo nějaký elegantní nápad, jak vyřešit zavěšení bodovky a kompaktu nad želví stůl (výška asi 20cm)? Doposud jsme to řešili stolníma lampama, které stojí vedle, ale je to velmi neestetické a svým způsobem i nepohodlné, navíc bych chtěla ten kompakt mít spíše ve vodorovné poloze. A upřímně si moc nedovedu představit, jakou konstrukcí ta světla vyřešit, tak aby to vypadalo dobře a neoslepovalo to.

Předem děkuji za jakékoliv nápady

něco podobného prodávají v Robimauzu. Ale já závěsná světla vesměs řeším halogenem v objímce s okem na zavěšení a pověšením na řetěz. Řetěz je pak uchycen na očko ve stropě. Jinak nějakou tu "šibenici" na zavěšení udělá každý šikovnější kutil co umí se svářečkou, nebo třeba ten zámečník jak psal kolega.

no já jsem si vyrobil sám ze svářecího drátu a pásoviny. na pásovinu jsem navařil drát aby stál. Potom jsem si vršek naohýbal jak potřebuji a nakonec natřel na zeleno. Strčil jsem to pod polyestiren pod akváriem a hotovo:) Záleží na tom jak těžkou tam dáte lampu aby se vám to moc neohýbalo,ale záleží na vás. Je to jen nápad který může použít kdokoliv:)http://noell78.rajce.idnes.cz/zelvy#20141126_19205 3.jpg