Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem způsob zavěšení světel u želvího stolu

Zdravím,

Máte někdo nějaký elegantní nápad, jak vyřešit zavěšení bodovky a kompaktu nad želví stůl (výška asi 20cm)? Doposud jsme to řešili stolníma lampama, které stojí vedle, ale je to velmi neestetické a svým způsobem i nepohodlné, navíc bych chtěla ten kompakt mít spíše ve vodorovné poloze. A upřímně si moc nedovedu představit, jakou konstrukcí ta světla vyřešit, tak aby to vypadalo dobře a neoslepovalo to.

Předem děkuji za jakékoliv nápady

no já jsem si vyrobil sám ze svářecího drátu a pásoviny. na pásovinu jsem navařil drát aby stál. Potom jsem si vršek naohýbal jak potřebuji a nakonec natřel na zeleno. Strčil jsem to pod polyestiren pod akváriem a hotovo:) Záleží na tom jak těžkou tam dáte lampu aby se vám to moc neohýbalo,ale záleží na vás. Je to jen nápad který může použít kdokoliv:)http://noell78.rajce.idnes.cz/zelvy#20141126_19205 3.jpg