Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zakrslý králík beran

Před dvěma dny nám umřel králík, který byl očkovaný a byly mu dva roky. Neměl žádné příznaky nemoci a tak máme podezření zda to nezpůsobila petrželová nať, kterou králík snědl. Nebo to je jen náhoda. Děkuji

příčinu úhynu byste zjistili jenom z pitvy. Ale většina z nás tady je bez věšteckého nadání, takže vám nikdo neřekne, proč zrovna váš králík exl. Ale tou natí to na 99% nebylo, pokud nebyla nějaká zapařená nebo namořená nějakým svinstvem.

Je možné, že mu nesedlo očkování, mám zakrslého beránka,jako malého jsem ho nechal(a) naočkovat a dostal takový zánět do oka, že o něj nakonec přišel, od té doby ho neočkuji, beránek se naštěstí bez oka obejde, teď je mu necelých 8 let