Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zakrslý králík beran

Před dvěma dny nám umřel králík, který byl očkovaný a byly mu dva roky. Neměl žádné příznaky nemoci a tak máme podezření zda to nezpůsobila petrželová nať, kterou králík snědl. Nebo to je jen náhoda. Děkuji

Je možné, že mu nesedlo očkování, mám zakrslého beránka,jako malého jsem ho nechal(a) naočkovat a dostal takový zánět do oka, že o něj nakonec přišel, od té doby ho neočkuji, beránek se naštěstí bez oka obejde, teď je mu necelých 8 let