Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem skáče do skla - leguán zelený

Dobrý den,
nevíte někdo z jakého/jakých důvodů tohle legoš dělá ?
jestli to pomůže můžu poslat fotky legoše i terka, popsat podmínky chovu atd

do skla skáče asi poslední 3 dny, do místa kde se pláty skla překrývají, za dnešek asi 7x

loading...

A jeste k tomu kyvani hlavou co mas na videu. Jeden tady psal ze to muze znamenat cokoliv. Pokud si prectes primo stranky od leguanich chovatelu tak se doctes co jaky pohyb znamena. Tenhle co dela ten tvuj jako muj je pozdrav nic nenormalniho. Utocny pohyb je ze strany na stranu z nahrbenymi zady.a nafouklym lalokem. Koukni se na to jsou tam i videa.

Tak takhle " zdravil " můj lego kamaráda, kterému jsem říkala at´ k němu nechodí, skončilo to švihancem přes obličej a prokousnutým prstem, který se snažil utrhnout a kdyby byl starší a větší a nejen 4 letý, tak by se mu to asi i povedlo a dalo mi dost práce mu vypáčit kusem dřeva tlamu.Tot´ moje postřehy k takovému kývání hlavou.

on má takovou drobnou samičí hlavičku a lalůček, ale to mu ještě zmohutní. Ale hřeben má dost velký a robustní. Proto jsem chtěla vidět ten podvozek, protože podle něj je to samec jak vyšitý, jak už psal kolega. Ta bílá hmota je jen feromonová značka, to pouští obě pohlaví a je to přirozená záležitost. Je to pěkné zvíře v dobré kondici, takže s tím že nežere si hlavu nelam, prostě to na něj už přišlo.