Předmět Autor Datum
No já osobně bych kytky scháněl spíš v zahradnictví....
strastav 03.12.2014 20:38
strastav
Živá exotika lepší.Nějaký kytky tam asi budou, ale jestli dostatek a jaký neporadím, nejsem zrovna b…
kacaba1 03.12.2014 21:42
kacaba1
moje zkušenost je taková že živá exotika je mnohem větší a je tak mega výběr všeho takže tam skoro v…
matt7 03.12.2014 21:58
matt7
Bromélie a tilandsie kupuju standardně na Živé exotice. Mám tam i své oblíbené "kytkaře" :-) V zahra…
Réza 03.12.2014 23:00
Réza
Byly časy kdy byl lepší Terrabazar, na Exotice se tuším nesměly nabízet jedovatý, jestli mě paměť ne…
naden 04.12.2014 11:33
naden
Pro tvé účely asi exotika. Nicméně netuším, kolik kytek sháníš a jaké. Na Pankráci kytky byly, výběr…
MiP 04.12.2014 12:29
MiP
Na Terrabazaru speciální místnost na jedovaté hady, skoro nulové fronty a po všech stránkách takové… poslední
Afričan jinde 04.12.2014 13:51
Afričan jinde

moje zkušenost je taková že živá exotika je mnohem větší a je tak mega výběr všeho takže tam skoro všechno seženeš/ Terrabazar je malej chybí mi tam Dubie ale zase tam skvěle pokecáš jak s prodejcema tak s lidma okolo ! je to na tobě cena vstupu je stejná neni to ani moc daleko od sebe ale jak psal vejš tak kytky určo v zahradnictví ;-)

Bromélie a tilandsie kupuju standardně na Živé exotice. Mám tam i své oblíbené "kytkaře" :-) V zahradnictví seženeš tak leda kulový. Tam mají jeden dva druhy přichcípných bromélií v květu, které po odkvetení chcípnou a většinou ani neudělají dceřiné rostliny...na ŽE je výběr opravdu velký a nakoupí si tam i náročnější pěstitel...tak jestli tu příští stihneš, určitě bych tam zašla.
Za mě kytky v zahradnictvích moc ne e :-D Leda nějaké hybridní Phalaeňáky.

Byly časy kdy byl lepší Terrabazar, na Exotice se tuším nesměly nabízet jedovatý, jestli mě paměť neklame, ale časem se to nějak překlopilo a teď frčí hlavně Holešovice. Na oboje se mi nechce jezdit, dvakrát za měsíc bejt v Praze mě nebaví, mám jí po krk i jednou za dva až tři měsíce...:-) Takže za mě určitě Exotika - výběr čehokoliv, lidi, pokec, atd.

Pro tvé účely asi exotika. Nicméně netuším, kolik kytek sháníš a jaké. Na Pankráci kytky byly, výběr omezený. Prostředí příjemné, dostatek kyslíku, děti jsem vypustil a nebál se, že budou ušlapaný. Doufám, že se pankrácký terrabazar ujme, pro mně je to rozhodně zajímavá alternativa.

Na Terrabazaru speciální místnost na jedovaté hady, skoro nulové fronty a po všech stránkách takové osobnější. Já už na burzy chodím jen pro krmení, něco omrknout, kafe, cigárko a pokecat... a na to je Terrabazar jednoznačně lepší. Pokud tam přijde maminka s dětmi, nemusí se bát, že by je tam někdo na rozdíl od Exotiky ušlapal (trochu přeháním - ale ne moc) a užovku, krajtu či hroznýška si tam pořídí klidně taky.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru