Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Živá exotika 10. 1. 2015

Zdravím,
prosím poveze někdo mražené krmení? Koupil bych 20 - 30 potkanů 150 - 199 g a cca 2-3 kg mražených rybiček (střevlička, okoun apod.), nejlépe směs od malých po cca 5-8 cm.
Dále kdyby byly nějaké Nerodie a Thamnophisky, dejte mi vědět. Děkuji.
P.

Je tu nějaký dobrodinec, který by byl ochotný a koupil mi tam lístek na 9?? Jak to tam probíhá? Přijedu tam sice před 9. hodinou, ale aby ještě byly. Nevím, zda to nerozeberou už prodejci..dík za info ;-)

prodejci to nerozeberou, ti maj jiné lístky ke stolům. Ty lístky na předčasný vlez jsou za dvojnásobek ceny. Ale to zas není až takové zlo, takže pokud chceš, mohu ti ho vzít (pokud budu stíhat dorazit včas :-) )

V Praze budu po 8. a na výstaviště to nejspíš stihnu, ale nechtěl bych tam letět zbytečně..takže pokud budou tak je to v pohodě ;-)
Potřebuju futrgekony a nechci se tam po 10. prodírat davy, takže ty prachy navíc neřeším..zvířata mám stejně domluvený ;-)

Sháním chamíka na zkrmení..musí být živej a malej, je to na zkoušku bičovkám, tak kdyby měl někdo mrzáčka, beru, ať nemusím krmit chamíkama za 300 :-D snad to Radar všechno nesežere :-D

Kdo by mel zajem o pulku, pripadne jinou podilnou cast stolu na Exotice za adekvatni prispevek na jeho cenu, muzeme se domluvit (strajaka@seznam.cz - pouze do patecniho dopoledne, pak uz jen tel.: 728 067 075). Osobne budu mit jen neco malo akva kytek, svabu, strasilek, brouku a mysi.

Nebude tam někdo, kdo by měl možnost a byl ochotný mi změřit jednu výbojku solar raptor 70W? Je cca 12 měsíců stará, ta bych chtěl zjistit, jestli má ještě dostatek UVB pro jemeňáka. Když tak SZ nebo tel. 732 820 86sedm. Díky. ;-)