Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rukavice na leguána zeleného

Ahojte.Poprosím Vás o radu.Chovám leguána zeleného.Chcel by som si kupit nejaké rukavice aby som nemal tak doškriabané a dohrizené ruky :-D Možete poradit aké používate vy? Alebo aké su najlepšie pre tento druh zvierat? Dakujem za odpoved.

Tu ide o to aby ludia napr. v práci namna nepozerali aké mám doškriabané ruky a nemysleli si o mne že som nedaj bože psychopat ktorý si reže ruky žiletkou. Ja sa nebojím a do lesa pojdem tak jedine v lete a to budem mat krátke tričko a nechcem aby sa ma medved zlakol a pomyslel si....:-D

Jsou tu určitě zkušenější než já.Legouše jsem měl doma jako prcek dejme tomu od první třídy.časem dostaněš gryf jak ho brát a nebude to takovej trabl.Jinak v rukavicích bych se taky bál že nebudu mít cit a buď ho neudržim nebo pomačkám.Jak si to pomatuju nejvíc to vždycky odnesly předloktí a zápěstí.Takže možná bych se podíval po nátepeníkách v nějakym šermířskym shopu.Cit v rukách zůstane a předloktí budou v pohodě.