Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rukavice na leguána zeleného

Ahojte.Poprosím Vás o radu.Chovám leguána zeleného.Chcel by som si kupit nejaké rukavice aby som nemal tak doškriabané a dohrizené ruky :-D Možete poradit aké používate vy? Alebo aké su najlepšie pre tento druh zvierat? Dakujem za odpoved.

Jsou tu určitě zkušenější než já.Legouše jsem měl doma jako prcek dejme tomu od první třídy.časem dostaněš gryf jak ho brát a nebude to takovej trabl.Jinak v rukavicích bych se taky bál že nebudu mít cit a buď ho neudržim nebo pomačkám.Jak si to pomatuju nejvíc to vždycky odnesly předloktí a zápěstí.Takže možná bych se podíval po nátepeníkách v nějakym šermířskym shopu.Cit v rukách zůstane a předloktí budou v pohodě.