Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Avicularia Versicolor - plán koupě

Ahoj všichni :) Prosím Vás, tento víkend bych si rád na burze v Praze koupil avicularii versicolor. Měl bych však pár otázek, na které jsem nenašel odpovědi a proto bych se rád zeptal Vás. Nejvíce by mě zajímalo, od kolikátého svleku přibližně se dá dobře poznat pohlaví? Rád bych si totiž koupil samičku a zároveň bych chtěl ještě malého pavoučka. Také mám terárium 45x45x60, není to moc? Mohu ho tam mít hned od začátku, když by byl maličký? A jaký substrát by jste doporučili Vy? Předem všem moc děkuji za odpovědi :)

loading...

Tak to "terárium" prodej dalšímu naivnímu začátečníkovi, který si bude myslet že když je to drahý tak je to i dobrý :-) Za utržené peníze si kup dvě tři terária podle svých představ, normální a praktický, která budou opravdu sloužit svému účelu a uvidíš že budeš spokojenej jako nikdy :-) Vím o čem mluvím taky jsem si to musel vyzkoušet a kdysi dávno jsem si koupil Exoteru, ta letěla za pár týdnů...:-)