Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Felsuma madagaskarská - odchyt z terárka

Zdravím vás. Chtěl bych se zeptat, jak chytáte felsumy ? Když potřebuji vyčistit terárko, tak je to vždycky strašnej boj a přijde mi že jsou až moc divoký a rychlý, tak se chci zeptat někoho, kdo s tím má zkušenosti, nebo nějaký fígle. Budu moc vděčný za každou radu a jakýkoliv info.
[mod]Změna předmětu, původně: Felsuma Madagaskarská - odchyt z terárka (cejna)[/mod]

loading...

Když už tu je vlákno o felzumách, jak moc se dá při určování pohlaví spolehnout na vápníkové vaky? Mám 6 měsíců starou P. nigristriata a zhruba od 4 měsíců je má, je to tedy holka? Chtěla bych ji dopárovat. Ale asi bude jistější ještě nějakej měsíc počkat a nafotit ji zespoda.