Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Šikmé uchycení výhřevné lampy v teráriu

Dobrý den,
mohl bych prosím požádat o radu, nejlépe pokud by se někomu chtělo tak o fotku jak provézt šikmé uchycení véhřevného osvětlení za objínku v teráriu? Pokud možno tak ne způsobem ohybných lamp, nebo drahých objímek přímo s kloubem apod. Myslím nějak tak jak jsem to jednoduše nakreslil na obrázku níže.
Děkuji

Jen jedna technická, šikmým uchycením se všeobecně svítidlům a obzvláště spotkám snižuje životnost, zvláště citlivé jsou na to halogeny a z těch pak nejvíc lineárky, což ale zase není spotka. ;-) Takže pokud to jde, je lepší to vymyslet jinak.

čeče já to takhle mám u všech terárek, kde není pletivový strop aby světla byla nad a nevšimla jsem si, že by tam ta světla měla kratší životnost než u těch kde jsou kolmo. Ale u těch lineárek asi jo, když mi někde z 1 strany shodili zářivku a než jsem se dokopala k tomu ji srovnat, tak ta zářivka vesměs stihla odejít :-)