Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proložka do inkubátoru

Dobrý den co použít jako proložku nad akvarijní topítko v mokrém inkubátoru měl jsem tam natřený děrkovaný plech ale ten brzy začal reznout a rez se nedá z akvária téměř smýt
Podotýkám že ta podložka musí být mírně pod vodou.. a na ní mám teprve položené krabičky s vajíčky s přímým kontaktem s vodou pro lepší udržení teploty.
Takže co používáte v takovém případě vy ?

záleží, jaké máš rozměry toho inkubátoru. Ale zajdi do domácích potřeb a poohlédni se tam po nějaké plastové mřížce, používají se třeba do ledničky. A nebo pak třeba v malířských potřebách mřížka na okapání válečků (nevim jak je ofiko název) ale ta se dá do mokrého inkubátoru požít dobře, když si ji čék trochu poupraví.