Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Útěk ropuchy

Zdravím ! mám celkem problém, zaběhla se mi ropucha ale četl jsem že má vynikající čich tak se chci zeptat na co bych jí mohl nalákat když nasražim nějakou dobrotu ? jedná se o Bufo Marinus je ještě celkem malá takže může bejt zalezlá kdekoliv .. ::):?:
[mod]Změna předmětu, původně: ÚTĚK ! (cejna)[/mod]

Když se mi před lety protáhl samec Bufo mauretanicus větrací škvírou (za prase bych se nevsadil, že by to svedl), prošel minimálně dvě místnosti a povedlo se mu vyskočit do cca 35cm vysokého květináče k palmě, kde se z poloviny zahrabal do vlhké půdy.

pokud je ta možnost, že se dostal i do jiných místností, tak to chce dát ty misky i tam...on v noci půjde za vodou. Ale přez den jak už psali kolegové bude zašitý někde u vlhka, pokud tam má tu možnost (kytky atd). Jinak v nějakých tmavých škvírách, může být i v botách nebo třeba pod oblečením.

Jo záchod je nějak zajímavé místo, já tam před lety "potkal" zlaté křečky, co se v noci rozhodli změnit lokalitu a opustili svou klec. Myslel jsem, že jsem je tam načapal omylem, ale po pár měsících při kontrole stupaček jsem přišel na to, že to tam mysleli "vážně" - měli tam otvorem pod odpadní rourou nastěhovanou solidní pyramidku všemožného zrní, kterou rozhodně nepřinesli na jedenkrát.