Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zamek na prodlužovačku

Dobrý den,
Mám takový dotaz, který se tu na poradně ještě neřešil a tím jsem si 100% jistý :-D

Budu pořizovat ciliáta, všichni doma terárium nesou v pohodě, až na nevlastního otce. Terárium nemá v lásce, a když jsem terárium přinesl domů, vzal to celkem v pohodě. Ale teď k problému, bydlíme ve studeném baráku, když se netopí, tak teplota lehce spadne pod 20 stupňů. Tím pádem musím terárium vyhřívat. Problém je v tom, že můj nevlastní otec nemůže pochopit to, že spotřeba terária, co se týče elektřiny se pohybuje v pár korunách. A proto když jsem ve škole tak terárium vždy vytáhne ze zásuvky a teplota hned spadne dolů. Proto se snažím vymyslet něco, co by zabránilo vypnutí terária :-)

Představoval bych si takové čelisti které by sevřeli konec prodlužovačky s kabelem ke světlům k teráriu, a zabránili tak vytažení. Samozřejmě by se celé ty čelisti měli dát zavřít na zámek. Myslíte že něco takového existuje? Nebo zda by to vyrobil nějaký zámečník?

Snad je to pochopitelné, a dobře jsem to napsal. :-D budu rád za každou odpověď.

Děkuji :-)

Asi by to bylo nejrozumnější, budu to muset nějak vymyslet. To že by mohl vyhodit jistič, nebo ty další věci mně vůbec nenapadli. No vážně je to pár kaček :-) počítal jsem to přes nějaký vzorec který jsem zde našel, a bylo by to fakt jen pár korun. Já právě otčíma fakt nemám v lásce, ale asi ten rozhovor o tomhle bude muset být. Snad se to nějak vyřeší :-) i tak děkuju za odpověď, a za ujasnění :-) asi by to byla fakt blbost :-D