Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Python sebae albino -existují už odchovaná mláďata?

Čauec,
chtěl bych se zeptat chovatelů, co jezdí do Hammu, nebo :) jinam jestli už narazili na Albino African Rock Python. Mám v plánu se mrknout do Hammu do dvou let a otázka zní, jestli existují už odchované mláďata, nebo ne.
http://www.ukexotics.com/worlds-first-albino-afric an-rock-python.html - odkaz pro stejné nadšence.
Nikde jsem nenarazil při svém bádání na cenu, ale je mě jasný, že to bude v řádu 5000Kč + :D spíš daleko víc ...
Změna předmětu, původně: Albino African Rock Python (Aurifer)

Dík, no pardon za anglickej název :) spěchal jsem a neuvědomil jsem si to, vzhledem k tomu, že jsem nenašel čistě pod latinským názvem, nebo českým ...
Jinak anglicky zas tak dobře neumím, takže si musím pomáhat :) překladačem, ale nikde v úvodu je psáno, že ho chytili ve volné přírodě ...

A dal je psano jake maji s timhle odchytovym samcem plany. Pokud bude mit Susan stesti, tak se tenhle rok docka prvnich heter a dbl heter albino patternless. Cili na homozygoty si jeste nejaky ten patek pockame a ta cena pak asi nizka nebude. A prave proto ze s temito zviraty tolik lidi nepracuje, budou si i cenu drzet. Jinak ale jsou odchovove pismenkovky relativne pohodovi hadi, stejne jako CB mrizky..

Nevím, neřekl bych. I nyní moji kolegové, co mají v chovu různé mutace reticulatek, které se rozhodně už dobře pár generací nenarodily v divočině, je popisují svorně jako "svině". A to včetně SD verzí. Rozhodně je nelze přirovnávat ani ke constrictorům ani tmavkám. I brongersmaiky jsem měl klidnější než sebae.

Zdravím, na mladé to bohužel nevypadá. Naše hady jsme kupovali jako pár právě v Zoopetu, oba jsou import Ghana. Ale vyklubali se nám z nich 2 samci a ti spolu asi nic moc nezplodí :-) Sháníme holku, ale u tohoto druhu to jde těžko. Navíc máme prcky, kolem těch 3 metrů, takže i kdybychom sehnali holčičku na dopárování, tak na případné odchovy bychom si ještě museli pár let počkat.