Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto TeraPlus

Dobrý den, moc se adminům omlouvám za založení nového vlákna.Jedno takové jsem našla ale bylo již zamčené.
Původně jsem ho ani zakládat nechtěla a spíš jsem se na to chtěla vykašlat...ale,tohle se mi schroupat a nechat být už prostě nechce.
Takže pro všechny neznalé, kdo plánují nakupovat u Teraplusu, prosím pěkně se vší slušností, aby si nákup rozmysleli.Přikládám věty z emalů mezi mnou a Teraplus.
Kdo si bude myslet, že jsem si tyto věty vycucala z prstu, nechť mi písne, pošlu klidně komplet celé stažené emaily se vším všudy (vkládám oholené kvůli místu)

Takže obj. proběhla 22.ledna 2015
Dobrý den,
děkujeme za objednávku. Zadala jste platbu převodem před odesláním. Pokud je to tak v pořádku, převeďte prosím na účet číslo 2204232574/6210 částku 498,-Kč a jako zprávu pro příjemce dejte své jméno.
TeraPlus.cz
---------- Původní zpráva ----------
Od: apbt.reese@gmail.com
Komu: teraplus-objednavky@seznam.cz
Datum: 22. 1. 2015 13:53:07
Předmět: TeraPlus.cz - První eshop pro chovatele terarijních zvířat - objednavka zbozi

Částka byla placena hned po dokončení objednávky kartou přes internet.
Martina Lučanová <apbt.reese@gmail.com>
Jan 30
to TeraPlus.cz
Dobrý den,chtěla jsem si zavolat ale na internetu píšete že info o objednávce pouze emailem.
Ráda bych se Vás tedy optala jak to vypada s mou objednávkou.Objednáno bylo před osmi dny, platila jsem rovnou a stále nic.
Děkuji za informace

TeraPlus.cz (eshop - objednávky, registrace)
Jan 30
Dobrý den,
čekáme na dodání zboží. Dodací lhůty jsou uvedeny v obchodních podmínkách. Počítají se od připsání částky na náš účet.

Martina Lučanová <apbt.reese@gmail.com>
Feb 4
to TeraPlus.cz
Dobrý den,už jsem Vám jednou psala tak se omlouvám,že znova otravuji.
Můžete mi prosím říct jak je na tom má objednávka? Už jsou to bez jednoho dne dva týdny.Jedna žárovka měla dodací lhůtu 1 den a druhá 5 dnů,tak se chci jen prosím zeptat,kde to vázne?
Děkuji za odpovědi

Martina Lučanová <apbt.reese@gmail.com>
Feb 6
to TeraPlus.cz
Prosím Vás můžete mi říct jak to s těmi světly vypada? Řídila jsem se termínama dodacích lhůt světel,s tím že ano transakce alespoň jeden den ale dnes je to již 15ctý den a já ty světla potřebuji,příští týden mi má přijet varan.Tak bych jen rádá věděla co se stalo a koupila si světla tedy jinde.A také jestli mi je vůbec dodáte.
Děkuji

Po tomto emailu jsem to již nevydržela a napsala dotaz i zde, do sekce inkubátorů od teraplusu, jaké že to máte s nimi zkušenosti.Není to tak dlouho a ti kdo ho četli tak myslím vědí, že byl napsán slušně.
TeraPlus.cz (eshop - objednávky, registrace)
Feb 7
Dobrý den,
bohužél nevím proč na internetu lžete.
1. Platby kartou nepřijímáme, pouze převodem. Částka byla na náš účet připsána 27.1., tedy před 10-ti dny. Víte dobře, že na dodání máme 25 dnů. O tom, kdy zboží potřebujete jste nás před objednáním nenformovala. Že nejsou skladem jste věděla.
2. Nekomunikujeme? 30.1. jste dostala email, kde máte uvedeno vše, tedy lhůty, kde je najdete atd.. Na webu máme jasně uvedeno, že dotazy k objednávkám jsou pouze emailem a telefon je v provozu od 12 hodin. Včera jste volala, zvláštní, že o tom jste nic nenapsala. Nevím proč lžete a pomlouváte na serveru, který je plný puberťáků a zamindrákovaných anonymů.

Martina Lučanová <apbt.reese@gmail.com>

Feb 7
to TeraPlus.cz
Tak to pozor, já nemám zapotřebí nikomu o ničem lhát.
Jak jsem psala kartou, tak ano, tím bylo myšleno převodem, vzhledem k tomu že byl i zmíňen fakt, že světla stále nedošla je myslím dostatečně zřejmé jak objednávka proběhla.
Co se samotné platby týče tak ta broběhla ihned po objednání zboží a to je 22.1 kolem druhé hodiny, tudíž u Vás na účtě musela být 23.1 nejpozdeji 26.1 a to už je i myslím moc (provedenou platbu zasílám v pdf)
Stanovená dodací lhůta je sice 25 dnů, ale k čemu tedy popisky u daných žárovek kde máte dány dny dodaní? Protože podle těch se většinou člověk řídí když něco objednává...tzv... ,,kdy bude zboží skladem".
A ano 30.1 jsem psala, odpověď byla že na zboží stále čekáte....další dny se nic nedělo a proto jsem psala znova pár emailů na které už se vám asi zdálo zbytečné odpovídat.
Na to konto jsem napsala na teraporadnu a ptát se tam můžu na co chci, vy nemáte s prominutím žádné právo mě za to napadat, nehledě na to že jsem se ptala slušně ,nijak jsem teraplus nešpinila, že se vám nelíbilo co psali ostatní je už vaše věc.
Po tom co mi tam lidi psali mi to nedalo a zavolala jsem, což se i neslo ruku v ruce s tím, že na další email s dotazem kdy budou jste nereagoval. A to jen díky tomu, že mi má dorazit zvíře na které čekám přes půl roku a potřebovala jsem zkušební chod tera.Do telefonu jste mi sám řekl že budou až ve středu u vás,tím to pro mě haslo....nic víc v tom prosím vás nebylo.
TeraPlus.cz (eshop - objednávky, registrace)
Feb 7
Nevím kdy jste co odesílala, ale nám platba přišla v uvedeném termínu. 15 dnů tedy není pravda. 30.1. jste v emailu dostala jasnou informaci, že dodací lhůty jsou uvedeny v obchodních podmínkách (je tam 25 dní) a že je to počítáno od připsání částky na náš účet. Věděla jste to tedy před psaním příspěvku na teraporadně. Dále jste uvedla že nekomunikujeme a nebereme telefony. V časech, které jsou na webu uvedeny jste nám volala jednou jedinrát a to jste se dovolala. Telefony nevypínáme. Předpokládám, že jste nám emaily nepsala na email uvedený v kontaktech, ale na tento, který obsluhuje automat a není nikde uveden jako email pro získávání informací, jen pro příjem objednávek.
Vaše vyjádření je nepravdivé a jasně z něho vyplívá, že jsme přijali peníze a dále se nic neděje, nic nevíte atd., což není pravda. Uvědomte si, že jsme podnikatelský subjekt a ne 80% chovatelů, kteří fungují načerno, neplatí daně a většina z nich páchá trestnou činnost a podobná vyjádření nás poškozují a připravují nás o zákazníky.
Vyjádření k tomuto neočekáváme, jen se nad sebou prosím zamyslete.

S tím emailem který má fungovat pouze jako automat je to zvláštní,neb všechny mnou vedené dotazy byly vedeny stále na jeden a ten samy email ze kterého přicházely i případné odpovědi.Možná jen dedukce,ale zavání mi to faktem, že se tam berou v potaz jen zprávy, které se hodí do kotlíku :-[
Martina Lučanová <apbt.reese@gmail.com>
Feb 7
to TeraPlus.cz
O ty zákazníky se připravujete Vy sám...je celé mé vyjádření.
Přeji pěkný zbytek večera
TeraPlus.cz (eshop - objednávky, registrace)
Feb 7
V pořádku, lži a pomluvy berete jako svůj standart a nehodláte se k tomu postavit čelem. Podle toho se zařídíme.
Martina Lučanová <apbt.reese@gmail.com>
Feb 8
Ano to se prosím zařiďte.
Objednávku ruším, peníze za světla mi prosím zašlete zpět.
Děkuji
TeraPlus.cz (eshop - objednávky, registrace)
Feb 8
Bereme na vědomí. Budeme postupovat dle platných obchodních podmínek. Pro případné dotazy nás kontaktujte dle kapitoly Kontakty v našem eshopu.

Fakt,že peníze mi budou vráceny až po měsíci, budiž.Pan Pavela se prostě jen řídí obchodním podmínkami.Další věc co mi neleze přes žaludek,přoč jako dodavatel vybavení pro teraristy, hanit právě ty teraristy? Mno,chod obchodu asi nemá cenu nadále komentovat.Dodejce možná dobrý, ale asi jen pro ty, kteří se zbožím nepočítají buď do týdne či dvou a nepotřebují se řídit naskladňovacími termíny. Toto má zkušenost, snad se někteří díky tomu vyvarují nepříjemnostem.

Pokud si nějaký prodejce dovolí dát k produktu info, že je skladem nebo že bude do 5 dnů a pak se po objednání ohání obchodními podmínkami, že dodání bude 25 dnů, tak je to k*etén, jemuž není rovno.
Už z tohoto důvodu (bez ohledu na vše ostatní) bych si u něj nic neobjednal. Protože čekat v dnešní době na žárovku 25 dní může opět jen někdo typu majitele eshopu....
Jeho charakterika potencionálních zákazníků zde na teraporadně je taky úsměvná....

Ono hlavně objednávat si žárovku přes net,když je dnes tera burza v každém větším městě....No ale asi na to mám jiný názor,než ostatní,jsem starší generace a přes net jsem si ještě nic nekoupil....Já prostě co si nemohu osahat,to nechci....

Byly to dva halogenový reflektory...při svý práci nemám moc času běhat po obchodech.Přes internet objednávám dnes a denně, myslím že v dnešní době to tak dělá valná většina populace...to je ale jedno,pointa byla spíš dění a postup té objednávky včetně přístupu z teraplusu jako takový...ještě jsem tohle vážně nezažila a docela slušně mě to zaskočilo.

Já jen pro info, je to už nějaký rok co jsem si objednával na teraplus a potvrdím že domluva je strašná a objednané zboží nikdy nedorazilo, naštěstí to bylo na dobírku, takže za mě Nedoporučují a tím myslím jakýkoliv web již provozují, s těmi mam zkušenosti také mizerné.

Také jsem si před časem u této firmy objednával zboží a potvrzuji neskutečně dlouhou dobu dodání i když inzerovali zboží skladem. Dodání bylo na dobírku, předem neplaceno. Vše přišlo v pořádku ale dodací doba 30 dní v dnešní době je trochu moc. Další objednávky ode mne už nebudou.

Svoji negativní zkušenost jsem už psal v jinym vlákně, takže už to nebudu znova rozvádět... Ale řekl bych jedno, když neznam e-shop, z kterýho objednávam, tak zásadně nikdy neplatim předem... To je základ ne? ;) Samozřejmě, že pokud zaplatim předem, e-shop má moje peníze a na všechno je přece dost času. Kamarád taky objednával stylem "platba předem" - vyškolilo ho až to, když poslal cca 20 000 Kč a čekal na dodání zboží asi dva měsíce, to už byl celkem v nervu :) Pokud to člověk vezme na dobírku, obvykle jsou kluci e-shopáci rychlejší :D

Dnešní doba je v tomhle až extrémní, existujou e-shopy, kde ti přijde k jedný objednávce 7 mailů, kde tě informujou snad i o tom, že človíček, kterej ti balí balík, šel právě na záchod :D Je to sice možná trochu úmorný, ale člověk aspoň vidí, že se něco hejbe... Tohle je opačnej extrém, komunikace nulová... Už to, že nemaj systém s číslama obejdnávek - co to jako je?? :D A ty dodací lhůty na všechno... Prostě dneska když existujou e-shopy, u kterejch jeden den objednáš a druhej den to máš v ruce, tak tohle je vážně k zamyšlení...

Každý se asi halt musí spálit po svém.Co se platby předem týče,tak tu dělám jak kdy.Několikrát jsem brala i u jiných tera e-shopů, ale doba a styl vyřízení nemělo nikdy žádný vliv na to,jestli jsem to brala dobírkou nebo platbou předem.Oba dva případy proběhly vždy naprosto v pořádku :puff:

Jo taky občas volím platbu předem, většinou když chci aby to člověk popohnal. Na druhou stranu už jsem i v jiných případech zažil putování zboží 3 týdny ve chvíli, kdy bylo hlášeno skladem a to dokonce i v případě obchodu jako je mall.cz, takže to zas tak unikátní není. Holt obchodníci nezvládají mít všechno skladem a mají strach, že když řeknou, že to skladem není tak si to nikdo neobjedná, tak třeba i tvrdí, že to skladem mají a pak to někde honí po všech čertech. Jediná obrana je - slibovali jste termín dodání do týdne, nedorazilo, chci vrátit peníze.

Zdravím od TeraPlus - Pavela bych si opravdu už nic neobjednal , jednou jsem si objednal topné kabely dle informací a fotek na webu kde bylo popsáno jak se jedná o kvalitní silné silikonové kabely a to co mi přišlo byly laciné tenké kabely které se prodávají za úplně jinou cenu , když jsem mu volal tak plácal nesmysly že fotky na webu jsou pouze orientační což je opravdu dost trapné a ještě se absolutně neumí chovat

takove tema ma vyznam kdyz se kazdy podepise a dolozi nejaky dukaz zvlast
pokud se jedna o neprihlaseneho anonyma. pokud by to byla pravda nemusite se
nikoho na nic ptat a muzete zbozi poslat zpet bez udani duvodu. text na webu je dle
meho v poradku. konzultoval jste presne sve pozadavky pred objednanim?

Nechci nikoho urazit, ale přeci takhle jak to popisujete by to asi fungovat nemělo.Objednávám položky dle popisků a fotek, tak jak stojej a běžej.Dovedete si představit, jak obrovské call centrum by asi každý eshop musel mít, kdyby měl každý zákazník konzultovat svou obj s prodejcem?Moc si to nedovedu představit.Pokavaď si někdo objedná ten kabel,který na tý fotce nějak vypadá a má určitý popis, tak je pak asi zarážející, pokavaď dojde něco jako alá vlásek k repráčkům :))

mates112 [46.135.2.xxx], 18.02.2015 21:59

takove tema ma vyznam kdyz se kazdy podepise a dolozi nejaky dukaz zvlast
pokud se jedna o neprihlaseneho anonyma. pokud by to byla pravda nemusite se
nikoho na nic ptat a muzete zbozi poslat zpet bez udani duvodu. text na webu je dle
meho v poradku. konzultoval jste presne sve pozadavky pred objednanim?

Toto je podle mne pěkná blbost. To by si nikdo nikdy nic neobjednal.
Souhlasím s předešlým příspěvkem od Keilinator.

I z mého okolí nebylo s tímto obchodem několik lidí dříve spokojeno buď s dodaným zbožím, nebo jednání obchodu při korespondenci.

Mimochodem, není neregistrovaný mates112 náhodou z firmy TeraPlus :?::-)

anonymni diskuze plne urazek a pomluv jsou dani za dnesni dobu. chapu proc je treba kraus blokuje a rika jim jinak nez diskuze. zvlast obdivuji lidi kteri podnikaji nacerno a hrozi jim az tri roky natvrdo a povinnost doplatit vsechny dane a odvody za mnoho let zpetne. musi mit sakra odvahu pomlouvat skutecneho podnikatele, ktery o nich ma jiste prehled. ino jiste na ne dojde.

mates112 nevím sice kdo jste ani co vlastně děláte, ale pakliže Vám vadí anonymní diskuze, tak proč se nezkusíte podepsat.Toto téma nebylo založeno nějak anonymně ale právě naopak....v prvotním textu je uvedeno vše aby bylo patrné, že se nejedná o žádný výmysl.Je to možná jen má domněnka, ale vaše věty mi kohosi připomínají :>::i:
Nicméně problematiku podnikání a úskalí s ním spojená by asi chtělo probrat v jíném tématu, ne-li přímo v jiném portále ;-)

mates112 když na to poukazujete, nezlobte se na mě, ale přímo mi nahráváte na smeč.... upřímně si o tomto výroku myslím jen to, že podnikatele nedělá znalost okolností co se kde podepíše, vyřídí, oběhá a doloží....podnikatele dělá právě to jak svůj podnik vede a vzhledem ke zmíněnému podnikateli je nad slunce jasné co je asi špatně.Upřímně ať každý jedná jak sám uzná za vhodné.Nicméně v případě, že vedu prodej čehokoliv, by asi bylo patřičné dodržovat určitou etiku :-) ...tímto bych teda tu problematiku podnikání uzavřela a poprosila o přesunutí do příslušné sekce :>::>::puff:

Aniž bych hodnotil tento konkrétní případ, tak jednání podnikatele spočívající v uvedení konkrétní dodací lhůty, která v očích spotřebitele vyvolá dojem, že zboží bude v této (konkrétně uvedené) lhůtě dodáno (odesláno), přičemž následně bude podnikatelem bez vážného důvodu (!) odkázáno na dodací lhůtu uvedenou v obchodních podmínkách, která je výrazně delší, je nepochybně nekalou obchodní praktikou ve smyslu ustanoveni § 4 odst. 1 zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, v plátnem znění, přičemž její užití je podle § 4 odst. 3 tohoto zákona zakázáno.

Pokud podnikatel u nabízeného zboží uvede konkrétní dodací lhůtu, nemůže později bez dalšího tuto "přislíbenou" lhůtu prodloužit pouze odkazem na dodací lhůtu uvedenou ve svých obchodních podmínkách. Lze přisvědčit tomu, že podnikatel může ve svých obchodních podmínkách stanovit dodací lhůtu obecně delší, než je lhůta uvedená u jednotlivých položek nabízeného zboží, ale tuto - často výrazně delší - dodací lhůtu může uplatnit toliko mimořádně, přičemž k jejímu uplatnění musí existovat konkrétní důvod. Tento důvod může být i na straně podnikatele, avšak nemůže být podnikatelem systémově a opakovaně využíván k prodloužení původně přislíbené dodací lhůty. Jinak řečeno, může se tak stát mimořádně (i zaviněním podnikatele), ale nikoliv systémově.

V takovém případě je na místě podání podnětu České obchodní inspekci.

u zbozi se udava prumerna dostupnost. tzn. k zavazeni ze strany velkoobchodu
pokud nema eshop zbozi skladem, coz jak vidim nemel a pani to videla.
pokud dodavatel internetoveho obchodu toto zbozi nema, nemuze ho internetovy
obchod odeslat. takova situace muze nastat a dobry obchodnik s tim zakaznika
seznamuje dopredu ve svych obchodnich podminkach. jak vidim nahore tak komunikace
probihala. jsou eshopy jako treba terashop, ktery nem terminy
uvedene vubec.

No vidíte a to mi řekněte, jak to ten terashop dělá, že od něj vždy vše došlo do pár dnů a to ani nepotřebuje žádné termíny :?: dívné....čím to asi bude...
a pane Pavela ,ještě jednou tedy...vaši právníci ať pošlou co vám na srdci leží...nemám s tím problém, žádné lži tu nerozháním.
Tímto přeji ještě jednou dobrou noc.
ps: admin ať toto téma klidně uzamkne, nerada bych něčí zdraví měla na svědomí ;-)

OK, vsichni vime jak se veci maji...
[mod]Zamykam na zadost zadavatele,vlakno ucel jiz splnilo (Radar14) (fleg) (Radar14) (cejna)[/mod]
[mod]Odomykam na ziadost pana Pavelu z Teraplus, pretoze chce pravdepodobne reagovat a odmietol som jeho ziadost o zmazanie vlakna, takze dajme moznost reakcie aj druhej strane sporu. (fleg) (Radar14) (cejna)[/mod]
[mod]Pokud vim, ma tu zminovany pan BAN, vyjadruje se stejne anonymne a moznosti mel furu, vzdy to melo stejny vysledek,zamknuti, ci smazani vlakna. Jelikoz to tu asi nutne potrebujeme, tak si to uzijte. Do tohoto vlakna jsem jako mod nahlizel a psal naposledy. (Radar14) (cejna)[/mod]
[mod]Souhlasím. Pokud má pan Pavela potřebu reagovat, nejsem proti. Ale ať tak učiní jako p. Pavela nebo jako zástupce jeho firmy. Jako anonym si stěžuje na jiný anonymy, jako anonym obhajuje své pfidérní obchody. Toto je podle mmě mimo rámec slušnýho chování a podnikání. Na TP to nemá co dělat. (cejna)[/mod]

Takhle to samozřejmě nefunguje. Spotřebitele nezajímá vztah mezi eshopem a jeho dodavatelem. V daném případě podnikatel neuvádí termín "průměrná dostupnost", ale pouze " dostupnost", uvádí tedy informaci, která u spotřebitele vyvolá oprávněný dojem, že zboží bude v této konkrétně uvedené době dostupné (a připravené k odeslání) bez ohledu na výrazně delší lhůty v obchodních podmínkách. Problém není v 25 denní dodací lhůtě (tu trh dokáže zlikvidovat sám), problém je v tom, že podnikatel u spotřebitele vyvolává dojem, že zboží mu bude doručeno v kratším termínu, což je skutečnost, která je způsobilá k tomu, že ovlivní jeho rozhodovaní tak, že učiní obchodní rozhodnutí, které by jinak neučinil. A takové chování je ve smyslu ustanovení § 4 odst. 1 zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, v plátnem znění, nekalou obchodní praktikou.

P. S.: Jakékoliv výhružky podnikatele advokátem (potažmo OČTR či soudem) jsou samozřejmě liché. Tato diskuze probíhá zcela v souladu se zákonem.

TeraPlus.cz (eshop - objednávky, registrace) <teraplus-objednavky@seznam.cz> Tue, Feb 17, 2015 at 2:40 PM
To: apbt.reese@gmail.com
Dobrý den,
stále čekáme na číslo účtu na které máme poslat peníze zpět ze zrušené objednávky.
Nové téma na teraporadně plné lží jsme předali našemu právníkovi. Bude vás kontaktovat.

apbt.reese@gmail.com <apbt.reese@gmail.com> Tue, Feb 17, 2015 at 2:55 PM
To: "TeraPlus.cz (eshop - objednávky, registrace)" <teraplus-objednavky@seznam.cz>
Dobrý den,
Lži to nejsou. Jsou to zkopírované věty z emailů. Právník ať se mi klidně ozve, ráda si s ním popovídám :)
Upřímně, po právnické straně to pro něj bude pouze plýtvání časem bych řekla. Číslo účtu Vám samozřejmě pošlu, i když stačí se podívat na vaši historii příchozích plateb a myslím že byste to našel snadno ;)
Ale pošlu ho nebojte.
Zatím přeji pěkný den

TeraPlus.cz (eshop - objednávky, registrace) <teraplus-objednavky@seznam.cz> Tue, Feb 17, 2015 at 3:00 PM
To: apbt.reese@gmail.com
Přišel nám zpět email bez odpovědi

Martina Lučanová <apbt.reese@gmail.com> Wed, Feb 18, 2015 at 8:15 AM
To: "TeraPlus.cz (eshop - objednávky, registrace)" <teraplus-objednavky@seznam.cz>
Posílám to číslo účtu 8436122267/2600

TeraPlus.cz (eshop - objednávky, registrace) <teraplus-objednavky@seznam.cz> Thu, Feb 19, 2015 at 10:18 PM
To: Martina Lučanová <apbt.reese@gmail.com>
Peníze máte jistě na účtě. Nechápu proč nás nadále poškozujete a zapojujete se diskuze. Už jsem o vás mluvil se dvěma kolegy s chovatelskými eshopy a oba mi potvrdili že si vás hodně dobře pamatují, protože také s vámi řešili problémy. Jistě budete vědět o koho se jedná. Aktuálně s právníkem řešíme vaše lži a neoprávněné zveřejnění soukromé emailové komunikace bez souhlasu druhé strany, pravděpodobně necháme prověřit také veškeré vaše podnikatelské aktivity, protože nás evidentně poškozujete záměrně, za účelem svého prospěchu. Dopředu jsem vás upozorňoval, že za to budeme požadovat náhradu. Očekávejte návrh na mimosoudní vyrovnání, pokud ho neuhradíte ve stanoveném datu, budeme požadovat mnohem vyšší částky za soudní poplatky, náš čas a další práci advokáta. Částka se samozřejmě bude dále zvyšovat podle návštěvnosti vašeho příspěvku. Pravděpodobně jste bohatá a můžete si podobné chování dovolit, i když mi kolega z jiného obchodu říkal, že máte v rodině problémů dost.

Martina Lučanová <apbt.reese@gmail.com> Thu, Feb 19, 2015 at 11:44 PM
To: "TeraPlus.cz (eshop - objednávky, registrace)" <teraplus-objednavky@seznam.cz>
Tak ted jste mě dostal :-D
Mno, nedá mi to a dpovím Vám tedy :-D
Ty eshopy jak tvrdíte jste klidně mohl zmínit :-D Objednávala jsem zatím ve třech chovatelských potřebách a teda vše vždy proběhlo v naprostém pořádku :-D
Ty emaily nepovažuji za nic soukromého, nebo vy provozujete nějakou soukromou činnost? :-D
Podnikatelské aktvity nevedu,ale samozřejme si to raději prověřte :D a nikdo z žádných obchodů mě ani mou rodinu opravdu nezná :D alespoň o tom pochybuji :D jo a problémy v rodině též nemám :D
Tak jo, klidně mi pošlete co vám leží na srdci, když se se vam díky tomu uleví.Omlouvám se za tak sentimentální vyjádření se, ale tohle co jste napsal mě opravdu upřímně pobavilo :)
Přeji tedy pěkný zbytek večera, spíše dobrou noc
M.Lučanová

TeraPlus.cz (eshop - objednávky, registrace) <teraplus-objednavky@seznam.cz> Thu, Feb 19, 2015 at 11:49 PM
To: Martina Lučanová <apbt.reese@gmail.com>
Z naší strany se nejednalo o sentimentální vyjádření. Zvláštní, že nám kolega říkal, že máte vážně nemocné dítě a že nehodláte dojít na poštu pro balík, no asi jste mu lhala stejně jako jste lhala na teraporadně. Vaše vyjádření na email neočekávám, očekávám, že zaplatíte za škody, které jste nám způsobila a případně dále budete způsobovat. Je váš problém, že neznáte legislativu a nevíte co můžete a co ne.

Martina Lučanová <apbt.reese@gmail.com> Fri, Feb 20, 2015 at 12:04 AM
To: "TeraPlus.cz (eshop - objednávky, registrace)" <teraplus-objednavky@seznam.cz>
pardon ale jste vazne asi nemocnej

TeraPlus.cz (eshop - objednávky, registrace) <teraplus-objednavky@seznam.cz> Fri, Feb 20, 2015 at 12:08 AM
To: Martina Lučanová <apbt.reese@gmail.com>
Díkybohu ne jako vy. Musíte být neuvěřitelně zamindrákovaná. Mě by ani nenapadlo žalovat veřejně jak malé děcko. Když mě někdo skutečně podvede, jsou úřady, které s ním zamávají, ale vás nikdo přece nepodvedl že, jen jste si potřebovala ulevit....

Martina Lučanová <apbt.reese@gmail.com> Fri, Feb 20, 2015 at 8:21 AM
To: "TeraPlus.cz (eshop - objednávky, registrace)" <teraplus-objednavky@seznam.cz>
je videt ze s takovou reakci se od vasich zakazniku setkavate casto...ty vase naucene fraze a to jak kolem sebe kopete

Toto prosím další počínaní.A pro pana Pavelu až si to bude číst, aby bylo jasné, vživotě by toto nevzniklo, nebýt vaší přemrštěné reakce na můj prvotní dotaz zde v sekci inkubátory od teraplus, ve které jsem se pouze slušně tázala na zkušenosti s firmou Teraplus.Asi se tomu budete divit, ale to se opravdu může! Recenze funguje již desetiletí.Nazývate se podnikatelem...whatever...ale takhle byste vystupovat asi neměl....

Předpokládám že jako první Vás opět napadne jaké jsou to lži a pomluvy....tak si to pořádně pročtěte...jsou tam opravdu vaše slova.Fůrt si myslíte že se vás snaží někdo pošpinit, ale světe div se,zvládáte to sám a velmi bravůrně..takže pane Pavela, lets discuss...máte možnost...bez anonymity,pomluv atp...máte to černé na bílém, tak by me zajímal váš názor.:>::>::>::i:

Ja si myslim ze p. Pavela to nechce zmazat z dovodu, ze sa chysta podat zalobu a chce uvedenu diskusiu pouzit ako dokaz, nie preto ze by sa chcel tu vyjadrit. Ale to je len moj skromny nazor, mozno sa mylim, ale pride mi to logicke.
a taktiez ako pise v mailovej komunikacii ze pozadovanu ciastku bude navysovat v zavislosti od navstevnosti prispevku.

Uprímně ať si podá co uzná za vhodné :-[ ...mělo by to být založeno na základě pomluv, ale on nějaké má? A čistě laickým rozumem,můj první dotaz na teraplus byl slušný jak jsem již zmiňovala, reakce na dotaz co mi přišla na meil byla docela masakr, na to že sám sebe uvádí za podnikatele...a tím pádem jeho reakce má být vpořádku a já mám zatáhnout uši ? hmmm...hází si klacky pod nohy sám...nevím na čem chce stavět...jestli na zveřejnených emailech, aby bylo vidět že je to pravda a abych se právě vyvarovala tomu, aby si lidi mysleli že jsou to jen výmysly a lži? Nope...nemám k tomu důvod

Pan Pavela praveze ziadal o zmazanie diskusie, ktora podla neho poskodzuje dobre meno jeho firmy. Bohuzial pre neho mazeme diskusie len v nevyhnutnych, casto len v zakonnych pripadoch, co tento pripad urcite nie je.
A uprimne, tato diskusia na sude len presvedci sudcu, ze pan Pavela nie je velmi ustretovy voci svojim zakaznikom. Ja byt nim tak ju nepouzijem, je totizto pre neho kontraproduktivna.

V případě právního sporu Tě rad a zdarma zastoupím. Bude to poměrně snadné.:) Mimochodem zveřejní emailové komunikace samozřejmě protiprávní není, pokud je autentická (nezměněná) a pořízená v rámci obchodního jednání, nelze její obsah považovat za důvěrný a to zvlášť v situaci, kdy se její důvěrnosti (při jejím zahájení) nikdo nedovolával.

Též si myslím, že pro právníka by to bylo spíš takové odpočinkové při zastupování :puff:...pro protistranu naopak spíš plýtvání časem...což už jsem i zmiňovala v emailu...jen se stále nemohu dobádat faktu, proč si pan Pavela stále myslí, že se jedná o lži a pomluvy, když se tu citují jeho vlastní řádky. Nehledě na to, že sám plodí neuveřitelné pohádky o nějakých kolegách kteří mě znají,o problémech v rodině a o nemocných dětech.Proboha vždyť já žádné děti nemám. Čistě a jednoduše, proč dělat ostatním něco, co jemu samotnému vadí...a pak se divit tomu, že proti tomuto někdo vzepře...není mi myšlenkový pochod zmíněného pána příliš jasný.