Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zle zvliekanie agama bradata

Ahojte, chcela by som poradit. Nas agamak ma zlomeny chvost/ocas, asi pred mesiacom sme boli u veterinara, vyzera to v pohode chvost nechudne a ani necerna, asi sa to hoji dobre. Ale predtym si zvliekala chvost a zvliekla si ho len do casti asi 1cm pod castou kde to ma zlomene a dalej si to nezvliekla. Predpokladam ze to suvisi s tou zlomeninou. Nevadilo by mi to, ale vyzera to ze sa jej to priskrcuje,respektive ze ta koza tam je uz vazne mensia. A moja otazka znie, mam to nechat tak alebo jej pri tom zvliekani pomoct. Podmienky chovu stale rovnake ( uz ste mi ich schvalili v predoslych otazkach :-)
Dakujem pekne

loading...

Hej hej vyzera ze by sa mala zvliekat ( teda je tam farebny rozdiel) aj ked uplne zasedla este nie je. stary zvlek to nebude vtedy sa zvliekla v pohode. Skusala som to fotit ale nie je to na foto vidno tak to sem ani davat nebudem. Ok budem ju rosit jeden krat denne pripadne skusim okupat, aj tak potrebuje vycistit terarko, tak ju budem musiet tahat von.a o tyzden ideme na kontrolu s tym chvostom tak sa opytam aj veterinara keby to dovtedy nezvliekla. Dakujem pekne.

Ještě jeden nesmyslný poříspěvek k něčemu čemu nerozumíte a ban. Jakékoliv vaše komentáře k věcem o kterých nemáte ani páru jsou smazané. V jednom vlákně řešíte svoje první mládě které vám nežere (a téměř bych se vsadil že to zas bude otřes a utrápení zvířete v nevyhovujících podmínkách), ale v dalších 10 už "radíte". Poslední varování.