Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pozadí na focení

Zdravím, mohl by mi někdo doporučit jednobarevné ?plátno? jako pozadí při focení. Chtěla bych vyfotit pár fotek chameleonů s bílým pozadím. Zkrátka potřebuji něco jako je v ateliérech, ale menší. Může to být i něco jiného, ale aby to mělo obdobný výsledek jako na přiložené fotce. Osvětlení atd. mám, takže jen nějaké to pozadí. Nevíte o něčem?

Zdravím
Ohledně bílého pozadí, výše zmíněné návody fungují ale jednu věc tu nikdo nezmínil, (není problém ani se setovým objektivem) a co se týče toho bílého pozadí.. v nastavení měření vyvážení bílé, přepnout z metody Matrix na bodové. pak je tam i možnost se zdůrazneným středem. Samozřejmě lepší sklo není nikdy na škodu a u aparátu za 20 táců tuplem ne :) Ale jen pro ukázku přikládám berusku focenou na louce jen na plátně s papírovýma ubrouskama a foceno ultrazoomem (žádný zrcadlo) .
[https://lh6.googleusercontent.com/-o9Y2fkr0V2I/VCq D3nPaxUI/AAAAAAAAAQo/WX11XMWmmL8/w793-h595-no/DSCN 1259.JPG]