Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Staré morčátko

Mám morčátko a už je dost staré. Pokulhává na jednu zadní nožku a na jednou očku má takový modrý zákal. Denně ho vykapávám. Také má na zadečku místečka, kde nemá žádnou srst. Pravidelně jej myji. Drápky se zakulacují na jednu stranu, ale pravidelně je stříhám. Jinak papá normálně a nemá žádné zažívací potíže. Když se jedná o staré morčátko, myslíte, že by se to mělo řešit?

A co chceš slyšet? Že stačí mastička za 20Kč a morče bude zas jako nové? Sama píšeš, že je to staré zvíře. 80ti letý člověk už taky kulhá, špatně vidí a plešatí. Dokud žere, tak ho nech, starej se o něj jak píšeš. Až přestane žrát, tak mu ukraťte trápení a mrskněte s ním o zem...