Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama vousatá průjem

Zdravím, mám problém s agamkama, mám tři agamy vousaté a dvě z nich mají průjem, u té třetí nevím. Jak je hezky začala jsem dávat zelené ze zahrádky, místo čínského zelí a ze švábů přešla na sarančata může to být tím? Všimla jsem si toho až dneska, ale je možné, že je dýl nevím. Jinak jsou naprosto v pohodě, žravé běhají a tak. Jinak terárium je velikosti 160x80x60, osvětlení zářivka s UVB a druhá s UVA zářením, a dvě výhřevný. Prosím poraďte, docela mě to vyděsilo :)

Ono jestli zelene ze zahradky = treba jetel, tak sice to neni prujem, ale muzou mit ridsi - tekutejsi kakance. Po sarancatech jsou pak exkrementy jeste do hnedo-cervena, to taky muze vyplasit. Pokud je to jen ridsi, a cetnost je cca. jako predtim tak se mejspis nic nedeje. Jen bych daval bacha co "ze zahradky" jim davat.