Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rady do začátku

Dobrý večer.Trochu jsem popřemýšlela a asi zvolím Gekončíka nočního. Mám na něj pár otázek:
1) Můžu chovat pouze samečka/samičku nebo jen ve skupině?
2) Jak velké terárium pro jednoho?
3) Stačí výhřev terária žárovkou, nebo radši topný kámen? (případně že bych dala obyčejný kámen pod tu žárovku, takže by se nahřál)
4) Četla jsem, že pozadí nemusí být. Využil by gekončík pozadí, pokud bych ho tam dala?
Děkuji

Já to asi dám...
1) Můžete chovat i jedince.
2) Základna tak 50X40.
3) Žárovka stačí, pod ni kámen, watáž odzkoušet-proměřit, asi 25-40W.
4) Pozadí být nemusí pokud je dost velká plocha terária, určitě ho ale využije pokud bude dost členité.