Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama límcová

Zdravím, uvažuju o pořízení agamy límcové a chtěla bych se zeptat jeslti někdo máte zkušenosti s tím kolik toho tak cca sežere. Vyčetla jsme že jí dopělec tak jendou za 3 dny ae už jsem nevyčetla kolik. Máte s tím někdo zkušenosti? Bojím se abych ji uživila :) Předem děkuji za odpověď

Aniž bych je choval - ono to bude co se týče krmení vše dost podobné - pokud uvažujete v této rovině tak vůbec o chovu nepřemýšlejte. Vše ostatní co bude potřebné a nutné bude daleko dražší než krmení. Už jen co dáte za elektřinu na výtop a osvětlení terária.