Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama vousatá snůška

Zdravím, chtěla bych se jen zetat mám březí agamku, nejspíš před snůškou, včera to byli 3 dny co přestala žrát a všude hrabe. Má tam připravené kladiště, ale to vždycky jen rozhrabe a jde hrabat dál, tak jsem se chtěla zeptat jeslti mám ještě vydržet, nebo ho třeba dát jinam nebo tak. Před chvíli jsem ho zkoušela provlhčit tak jsem to přendala a ona k tomu místu hned běžela a vypadalo to jakoby ho hledala. Vím, že nejspíš vyšiluju, ale je to naše první snůška tak se o ni bojím :). Předem moc děkuji za každou odpověď.

Má tam připravené kladiště, ale to vždycky jen rozhrabe a jde hrabat dál.....nebo ho třeba dát jinam nebo tak. Před chvíli jsem ho zkoušela provlhčit tak jsem to přendala a ona k tomu místu hned běžela a vypadalo to jakoby ho hledala.

Proč mi z tohoto popisu příjde, že nemá klasické kladiště (navrstvený navlhčený písek v teráriu), ale nějakou misku s bůh ví čím na určitém místě v teráriu? :/
Pokud tomu tak není a má správné kladiště, tak vydržte. Ona se k němu dostane.

ještě jednou teda zdravím :) jak jsem tu 2.6. svoje obavy tak moje agamka pořád ještě nenakladla a ani nežere. Měla za tu dobu jen 2 sarančata jinak vůbec nic, pořád hrabe je neklidná, ale ještě nekladla už mi opravdu dělá starosti. Je to pořád ještě normální? Už to je týden. Děkuji za každouodpověď :)