Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama vousatá - boule na krku

Zdravím,
zhruba před dvěma dny se naší agamě objevila na krku malá boule viz.obrázky. Stará je 3,5 měsíce, chová se normálně(pobíhá a skáče po teráriu),žere také normálně a jako potravu dostává cvrčky, z rostlinné stravy nejčastěji listy pampelišek. UVA i UVB záření v teráriu má, teplota v teráriu 30-32°C pod lampou 38°C. Vodu má v malém bazénku. Netuším v čem by mohl být problém:-(, prosím o jakoukoliv radu :-).

Předem děkuji za reakci.

Děkuji za reakci, trošičku jste mě uklidnili, právě mi připadalo zvláštní že to má převážně na jedné straně krku ale jestli je to tak jak říkáte tak snad to bude v pořádku, budu to nějakou dobu ještě sledovat ;-). Třeba se najde někdo kdo má jiný názor nebo zkušenost:-)