Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Furcifer pardalis - nemocné oko

Dobrý den, potřebovala bych radu´, už nevím co s tím mám už skoro 2 letého chameleona pardálího a zlobí nás oko, za začatku jsme byli u veterináře dal nám kapky nijak mu to nepomohlo, tak jsem mu oko začala mazat opthalmoseptonexem oko se mu trochu zlepšilo, ale nyní se mu to opět horší. Vyměnili jsme v teráriu všechno jak osvětlení tak píseček, tak větve. a přijde mi že je to horší a horší. Oko má ošklivě zakalené. Neznáte nějákeho veterináře u Karlových Varů? Přikládám foto.
Poradí mi někdo čím to může být, co s tím?
[mod]Změna předmětu, původně: Chameleon Pardalis- nemocné oko (cejna)[/mod]

Nikdo tu nepsal že je terárko malé,ale že je špatně zařízený(vyvětvený) a to platí i po vaší úpravě.Minimálně do 1/2 terárka se chamík vůbec nedostane.
Repti Glo 5.0 13 W je na nic,je slabá,chce to 26W a nějak to zařídit aby se chamík k ní dostal tak na 10 cm jinak UVB nemá dosvit.
Terárko ještě dosvítit nějakou lineární zářivkou,teplota barvy 6500K,nejlépe Narva Biovital.