Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama vousatá -zbarvení+svlékání

Dobrý den,
15.7 jsem si dovezla agamu vousatou. Chci se prosím zeptat, co je to za zbarvení, protože sám chovatel nevěděl. Přikládám foto agamky, jak vypadá teď. exNLKHsXj f0iX7oQsj
A takhle vypadala, když jsem si ji dovezla.idgKaH6xj
A taky mi chovatel říkal, že se bude svlékat. Od té doby co ji mám zatím svlékla jen ocas. A přijde mi, že to už nepokračuje. :/

Děkuji mockrát.

loading...

Děkuji moc.
Kamarád mi říkal, že se mu zdá, že je to leatherback s něčím. Koukala jsem na fotky leatherback zbarvení a přijde mi to trochu podobné, ale nevím. Má zatím jen 2,5 měsíce.

O podmínkách jsem si četla, snažím se, aby pro ní bylo terárium, co nejvhodnější, aby se měla dobře.

A dá se v tomto věku už odhadnout pohlaví? Dle chovatele je to samec..

Děkuji moc.