Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem gekončík noční – forma giant

Ahoj,
rozšiřuji si chov gekončíků a moc rád bych přidal i formu, která mě velice zaujala. Mluvím o formě giant/supergiant. Chtěl jsem se jen zeptat, zda je chov těchto gekončíků nějak odlišný od chovu ostatních, jestli se snesou s jejich "menšími" formami a nebudou si na ně moc dovolovat.
Dále bych se také zeptal, kde takového gekončíka koupit (jestli je běžně v prodeji na terabazarech, nebo musím najít konkrétního chovatele) a v jakém cenovém rozmezí se tito gekončíci pohybují (nejde mi o to, abych ušetřil, ale abych se psychicky i finančně připravil :-)).
Předem děkuji za odpovědi a omlouvám se, pokud tady někde podobný dotaz již je.

je to celkem bezna forma a chov je stejny, klidne i spolecnys klasickymi. Je to jen o neco vetsi gekoncik, a pokud pobere potomek "giant" vlohu po obou rodicich je z nej "supergiant". (pokud jen po jednom je "giant")

- "z vlastni zahradky" - SG po G rodicich, 7-mesicni mlade:
[http://i153.photobucket.com/albums/s210/LucyFerr2/  Jestirci/godzila-27-12-2012-a.jpg]
[http://i153.photobucket.com/albums/s210/LucyFerr2/  Jestirci/godzila-27-12-2012-b.jpg]