Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zrkadlo

Dobrí deň.
Mam jednu agamu a čítal som že keď sú sami môžu trpieť depresiami. Mám mu dať do teráriá zrkadlo?
Vopred pekne ďakujem.

Ono u plazů zrcadlo funguje spíš obráceně, jako stresor. Protože zvíře je ve svém teritoriu, kde se mu najednou z ničeho nic objevuje "jiné zvíře"- potenciální sok, s kterým si to navíc ani nemůže vyjasnit.